Електрична зубна щітка для здорових і красивих зубів

  Першу зубну щітку в історії людства придумали в ХVII столітті. Електрична зубна щітка була придумана значно пізніше, в 1954 році в Швейцарії. Цей предмет гігієни значно полегшує життя і дарує гарну посмішку. У нашій статті ми розповімо про нюанси вибору помічника для красивих зубів.

Електричні зубні щітки за принципом дії:

З механічної головкою. Це найпростіший вид електрощітки. Принцип роботи такої щітки – це пульсуючі рухи вгору-вниз, головки щітки з щетиною. У ручку щітки вбудований електропривід, який приводить в дію апарат. За рахунок поступального – обертальних рухів така щітка добре очищає від нальоту і прибирає не великі зубні камені за рахунок вібрації. Основна маса моделей працює за рахунок батарейок, швидкість обертання головки може бути від 5 до 30 тисяч в хвилину.

Звукова електрична щітка. Такий прилад працює на основі звукових коливань. Генератор, який вбудований в щітку, перетворює електричні імпульси в хвилі високої частоти. В результаті щетинки приводяться в дію. Швидкість руху чистячих щетинок до 62000 в хвилину. Звукова електрична щітка, за рахунок вимітаючих рухів, максимально дбайливо вичищає зуби, видаляє залишки їжі, масажує ясна, тим самим покращуючи кровопостачання ротової порожнини.

Ультразвукова електрична щітка. У таких щітках використовується високочастотний генератор, кількість коливань становить 1,6-1,8 МГц. Головною відмінністю ультразвукової щітки від звукової, є те, що роботу такої щітки не чути людському вуху, через високу частоти, понад 20 000 МГц. Щетинки ультразвукової щітки роблять до 100 млн рухів в хвилину, завдяки цьому прилад проникає в усі важкодоступні місця ротової порожнини. Ультразвукова щітка повністю прибирає наліт на емалі зубів, хвороботворні мікроби. Істотною перевагою такої щітки, є те що вона руйнує зубний камінь. Ультразвукова щітка зменшує термін експлуатації ортопедичних елементів для зубів – брекетів, коронок, пломб, ультразвук проникає вглиб ротової порожнини і руйнує тканини зуба і пломби.

За джерелом живлення електричні зубні щітки поділяються:

Акумуляторні електрощітки. Роботу такої щітки забезпечує вбудований акумулятор, він заряджається від мережі 220 В. Заряду батареї вистачає від 5 до 10 днів при користуванні щіткою два рази на день. Час зарядки від 3 до 7 годин. Моделі акумуляторних щіток стоять на порядок дорожче, але вони дуже практичні і зручні у використанні.

З батарейками. Системою живлення щіток є батарейки. Після виходу з ладу, батарейки потрібно замінювати. Моделі щіток з батарейками є бюджетним варіантом. Перебуваючи у від'їзді, коли немає можливості зарядити акумулятор, щітка з батарейками є прекрасним варіантом приладом догляду за ротовою порожниною.

Додаткові функції електричної зубної щітки, на які слід звернути увагу при виборі:

Таймер. Дуже корисна функція в електричній зубнії щітці. Вона контролює час чищення зубів, а також може за встановлені кілька секунд почистити певну ділянку зубів для якісного очищення емалі. Стандартний час чищення зубів – 2 хвилини, деякі моделі електрощіток можуть чистити 4 – 5 хвилин.

Змінні насадки допомагають очистити зуби і ясна в різних режимах чистки. У бюджетних моделях щіток в комплект входить одна насадка, дорогі моделі оснащені декількома змінними насадками в комплекті – для видалення нальоту, для відбілювання, точкова щітка. Всі змінні насадки необхідно міняти кожні два місяці.

Щетина на голівці щітки може бути жорсткою, середньої жорсткості і м'якою. Щетину вибирають виходячи зі стану зубів і ясен.

Жорстка щетина в щітці рекомендована завзятим курцям і любителям кави, так як зуби схильні до утворення сильного нальоту. Така щітка чудово справляється з видаленням нальоту, але потрібно стежити за станом зубів, щоб не сталося витончення зубної емалі.

Середньої жорсткості щетина підходить для здорових зубів і ясен, тим у кого мінімальні стоматологічні проблеми ротової порожнини. Щетинки ефективно справляються із завданням очищення, перешкоджаючи розвитку карієсу.

М'яка щетина підходить більшості людей і дітям. Щітка з м'якою щетиною дбайливо очищає зуби і ясна, рекомендована тим, у кого є стоматит і чутливість ясен.

Швидкісні режими чищення різних видів дозволяють ефективно доглядати за зубами. Основний є щоденне чищення, додатковою є відбілювання, інтенсивна чистка для видалення нальоту, полірування і масаж ясен, догляд за язиком.

Різновидом електричних зубних щіток є іригатори.

Іригатор – це прилад для догляду за порожниною рота, який подає пульсуючий струмінь води, його створює компресор всередині пристрою. За допомогою іригатора ретельно відбувається видалення залишків їжі, що застрягла між зубами, ефективно очищається наліт з зубоясенних кишень. Прилад може працювати в таких режимах: видалення нальоту, дбайливе очищення, масаж ясен, відбілювання і полірування. Перевагами іригатора є: поліпшення стану ясен, зменшення нальоту на зубах, він ефективно справляється з терапією при гінгівіті і парадонтитах, вирішує проблему усунення неприємного запаху з рота, є приладом для якісної чистки при встановлених брекетах і коронках. Іригатор не можна застосовувати частіше ніж три рази на тиждень, він не замінює щоденне чищення зубів, а є допоміжним пристроєм для гігієни ротової порожнини.

Зубний центр – це інноваційний прилад для якісного догляду за порожниною рота. Він включає в себе зубну щітку і іригатор. Цим приладом для гігієни рота може користуватися вся родина, при наявності змінних насадок. Зубний центр здійснює щоденне очищення зубів, відбілювання і полірування, дбайливе чищення, видалення нальоту, зубного каменю, масаж ясен, відмінно підходить власникам коронок, мостів і брекетів, може використовуватися дітьми з шести років.

Красива посмішка і здорові зуби вважаються візитною карткою успішної людини, сподіваємося ми змогли вам допомогти у виборі електричні зубні щітки. У нашому магазині ви зможете вибрати підходящий варіант для ваших потреб.